MEBLE GÓRALSKIE

MEBLE GÓRALSKIE - producent mebli góralskich

MEBLE GÓRALSKIE Jest 11 produktów.

Aktywne filtry

Kolekcja mebli góralskich to meble ze zdobieniami. Mogą to być zdobienia wykończenia grawerem jest to wycięcie dowolnej grafiki na meble w postaci zagłębień - grafika dowolna wg. projektu Klienta lub wykończenia laser jest to wypalenie dowolnej grafiki na meble (praktycznie gładka powierzchnia) - grafika dowolna wg. projektu Klienta.

Meble Góralskie dla kogo?

Nasze meble góralskie to idealny produkt do hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych na Podhalu. Nadają one podhalańskiego charakteru każdemu pomieszczeniu, gdzięki czemu hotele, pensjonaty czy też kwatery prywatne są cześciej wybirane przez Klientów. Nasze meble góralskie pasują również do domków w górach, czy też luksusowych apartamentów, w których to łaczą nowoczesność z tradycją. Motyw parzenicy, ze względu na swoją oryginalność i regionalny charakter, często wykorzystywany jest w projektowaniu wnętrz w stylu rustykalnym, ludowym lub etnicznym. Meble z motywem parzenicy mogą wprowadzić do wnętrza ciepły i przytulny klimat oraz podkreślić polską tradycję i kulturę. Ważne jest jednak, aby wybierać meble wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal. Meble powinny być funkcjonalne, wygodne i dopasowane do stylu i charakteru wnętrza.

Meble Góralskie rodzaj drewna

Nasze meble góralskie wykonujemy głównie z drewna sosnowego - które dodatkowo podkreśla podhalański charakter tych mebli, dzięki widocznemu usłojeniu. 

Nasza kolekcja Góralska - na podstawie kolekcji Hacienda 

Kolekcje Góralską wyróżnia regionalny styl oraz klimat i jakość, jak w naszej kolekcji Hacienda.