MEBLE GÓRALSKIE

Kolekcja mebli góralskich to meble ze zdobieniami. Mogą to być zdobienia wykończenia grawerem jest to wycięcie dowolnej grafiki na meble w postaci zagłębień - grafika dowolna wg. projektu Klienta lub wykończenia laser jest to wypalenie dowolnej grafiki na meble (praktycznie gładka powierzchnia) - grafika dowolna wg. projektu Klienta.

Meble Góralskie dla kogo?

Nasze meble góralskie to idealny produkt do hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych na Podhalu. Nadają one podhalańskiego charakteru każdemu pomieszczeniu, gdzięki czemu hotele, pensjonaty czy też kwatery prywatne są cześciej wybirane przez Klientów. Nasze meble góralskie pasują również do domków w górach, czy też luksusowych apartamentów, w których to łaczą nowoczesność z tradycją. 

Meble Góralskie rodzaj drewna

Nasze meble góralskie wykonujemy głównie z drewna sosnowego - które dodatkowo podkreśla podhalański charakter tych mebli, dzięki widocznemu usłojeniu. 

Nasza kolekcja Góralska - na podstawie kolekcji Hacienda 

Kolekcje Góralską wyróżnia regionalny styl oraz klimat i jakość, jak w naszej kolekcji Hacienda.
MEBLE GÓRALSKIE - producent mebli góralskich

MEBLE GÓRALSKIE Jest 9 produktów.

Aktywne filtry

Szafa w stylu góralskim

Kolekcja Góralska Szafa Wykończona  Drewnem Sosnowym, z Grawerami  Wymiary tej Szafy z Kolekcji Góralskiej wynoszą: Szerokość: 159 cm, Wysokość: 195 cm, Głębokość: 65 cm, Szafa może zostać wykonana również w wymiarze Niestandardowym. Zapraszamy do...

Szafa w stylu góralskim

Szafa w stylu góralskim  Kolekcja Góralska Szafa Wykończona  Drewnem Sosnowym, z Grawerami  Wymiary tej Szafy z Kolekcji Góralskiej wynoszą: Szerokość: 113 cm, Wysokość: 196 cm, Głębokość: 69 cm, Szafa może zostać wykonana również w wymiarze...