MEBLE TRADYCYJNE

Producent mebli tradycyjnych

Polskie Meble tradycyjne to spotykane w naszym regionie ekologiczne meble sosnowe, które od wielu lat cieszą się popularnością w Polsce i za granicą, a za którymi kryje się wieloletnia tradycja, zapoczątkowana mocnym rzemieślniczym rzemiosłem w produkcji ekologicznych mebli sosnowych.

Nasza kolekcja tradycyjna 

Meble wykonane są zgodnie z zasadami klasycznej stolarki. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy kombinacje elementów, które rzemieślnicy stosują od lat, np. przy wykonywaniu pudełek stosujemy tzw. szew. jaskółczy ogon lub złącze warszawskie. Nie używamy wkrętów ani gwoździ, lecz przyklejamy elementy i łączymy je szpilkami lub kołkami. Wszystkie ryciny i płaskorzeźby są wykonywane w całości ręcznie. Główną działalnością Meble Traditional jest tworzenie mebli w 100% z drewna. Nie pracujemy z laminatem ani płytą wiórową.

Kolekcja tradycyjna w swojej prostocie, oraz swoim stylu, ukazuje piękno mebli sosnowych. 

Meble Tradycyjne, Producent mebli tradycyjnych

MEBLE TRADYCYJNE Jest 13 produktów.

Aktywne filtry

Sosnowe łóżko dwuosobowe

Sosnowe łóżko dwuosobowe  Kolekcja Tradycyjna Łóżko Wykończone Drewnem Sosnowym Wymiary Łóżek z Kolekcji Tradycyjnej, są dostępne w Szerokości od 90 do 200 CM, Wysokość Frontu Łóżka Standardowo wynosi 70 cm Oferujemy również do Łóżek, Wysokiej...