Biurka rustykalne

Biurka rustykalne

Biurka rustykalne Jest 15 produktów.

Aktywne filtry

Biurka w rustykalnym stylu - idealne do Twojego domu lub biura. Nasze biurka w rustykalnym stylu idealnie nadają się do każdego domu czy tez biura. Idealnie sprawdzają się również jako home office. Do naszych biurek w rustykalnym stylu idealnie pasują nasze inne meble rustykalne. Komody, stoły, krzesła czy też regały rustykalne to idealne meble pasujące do rustykalnego biurka. 

Jakie wymiary biurka 

Nasze biurka produkujemy w różnych wymiarach, w standardzie produkujemy biurka rustykalne 135 cm szerokości biura oraz 60 cm głębokości. Są to idealne wymiary które pozwalają na pracę w małym biurze oraz w home office. Oczywiście jako producent mebli z drewna, mebli rustykalnych produkujemy meble na zamówienie i każde łóżko możemy wykonać w innym rozmiarze. 

biurko rustykalne

Z jakiego drewna produkujemy biura rustykalne 

Nasze biurka rustykalne produkujemy z drewna sosnowego. Drewno sosnowe charakteryzuje się bogatym usłojeniem, dzięki czemu biurko nabiera rustykalnego charakteru. Nasze biurka z drewna mogą zostać wykończone lakierem lub woskiem – mogą zostać również szczotkowane. 

biurka sosnowe

Czy biurko rustykalne pasuje do nowoczesnego biura

Oczywiście nasze biurka nie tylko pasują do rustykalnych pomieszczeń, ale również idealnie wpasują się w nowoczesne miejsca, nawet te w loftowym stylu. Takie zestawienie sprawi iż kontrast biurka do reszty pomieszczenia nada ma ciepłego klimatu. 

Gdzie zakupić nasze biura 

Nasze biurka można kupić w jednym z naszych sklepów Meble Nowy Targ lub Meble Jelenia Góra. Można również zakupić przez naszą stronę internetowa wysyłać nam zapytanie.

biurka zakup online