Biurka loftowe

Biurka loftowe

Biurka loftowe Jest 13 produktów.

Aktywne filtry

Biurka z drewna i metalu czyli biurka loftowe lub biurka industrialne to jeden z naszych produktów. Biurka takie produkujemy ze stali – stal pełni tu rolę ramy, która jest malowana proszkowo, lakierowana np. na biały kolor lub szczotkowana (szczotkowanie nadaje industrialnego charakteru biurku). Blaty do biurka wykonujemy z drewna sosnowego lub dębowego. Nasze blaty do biurek są lakierowane lub mogą być również woskowane. 

biurka loftowe

Biurko loftowe jakie wymiary 

Nasze biurka produkujemy w standardowym rozmiarze 160 cm szerokość blatu oraz 60 cm głębokości co sprawia że sprawdzają się one nawet w dużym biurze. Oczywiście jako producent oferujemy również takie biurka pod zamówienie czyli z batem o dowolnych rozmiarach. Co do wysokości to proponujemy 75 cm – jest to najbardziej ergonomiczna wysokość biurka do pracy na siedząco. 

biurko loft

Szuflady w biurku loftowym 

Jednym z naszych ulubionych projektów jest biurko loftowe z szufladami w rustykalnym stylu. To ciekawe połączenie sprawia iż nasze biurko z szufladami idealnie wpasowuje się w każdy styl i klimat. Takie biurko może znajdować się w biurze w rustykalnym stylu lub wpasuje się również w nowoczesne aranżacje loftowe lub industrialne. 

biurko z szufladami

Gdzie zakupić takie biurko loftowe 

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, gdzie można zobaczyć takie biurka. Jednym z naszych sklepów jest Meble Nowy Targ, a drugim Meble Jelenia Góra. W naszych sklepach można zakupić takie meble. Niektóre z mebli dostępne są od ręki. Można również dokonać zamówienia takich mebli. 

Zakup biurek loftowych przez internet 

Dla osób, którym nie po drodze do jednego z naszych sklepów stacjonarnych, proponujemy zakup biurek loftowych przez naszą stronę internetową. Wystarczy kliknąć przycisk “zapytaj o produkt i zamówienie”  - wysłać nam zapytanie , nasz sprzedawca skontaktuje się wtedy i poda szczegóły zamówienia, płatności oraz dostawy. Chętnie też doradzi co do rodzaju mebla, wykończenia czy tez wymiarów.