1. Czy Można Zmienić Wymiar Mebla? 

Tak, w większości mebli jest to możliwe. Istnieje możliwość dobrania indywidualnego Wymiaru Mebla. Meble Produkujemy Ręcznie, z najwyższą starannością o szczegóły.

2. Czy Można Zmienić Okucia, Uchwyty lub Zawiasy w Meblu? 

Jest Możliwość Wykorzystania Naszych Autorskich Uchwytów i Zawiasów

uchwyty

Jak i również Zamontowanie Uchwytów Powierzonych Przez klienta 

3. Czy Można Zamówić Mebel Według Własnego Projektu? 

Tak, Jeśli on Wykonalny Przez Naszą Firmę pod względem technicznym, a możliwości Konfiguracji jest w naszej Firmie Bardzo Duże i Posiadamy Bogate Doświadczenie w Wykonywaniu Nietypowych realizacji domów, restauracji, hoteli, a nawet Mebli łazienkowych. Zapraszamy na Omówienie Projektów do Naszych Salonów Meblowych! 

ZOBACZ NASZE REALIZACJE  

4. Czy Możliwy Jest Transport Mebli do Klienta? 

Oferujemy Usługę Transportu Mebli, Jest Ona Wyceniana Indywidualnie. Bezpieczny i Pewny Transport to Podstawa, Aby Meble były Dostarczone Profesjonalnie. 

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O TRANSPORT: 

tel234.png  tel. +48 605 306 250

5. Czy Możliwa Jest Inna Kolorystyka Mebli? 

Oczywiście, Meble Mogą Zostać Wykończone w Lakierach i Woskach według Wzornika.

kolory

6. Jaki jest Czas Oczekiwania na Zamówienie?

Niektóre Meble są Dostępne od Ręki! Nasze Meble z Ekspozycji są na Sprzedaż i Posiadamy Również Zaplecze Magazynowe z Meblami np. z Kolekcji Hacienda. Czas oczekiwania zamówień indywidualnych lub na wymiar Waha się od 4 do 6 tygodni.

7. Czy Możliwy Jest Pomiar Mebli i Wycena u Klienta na Miejscu? 

Również Posiadamy Taką Możliwość! Wycena Takich Pomiarów jest Indywidualna i Zależy od Odległości od Naszych Salonów Meblowych w Nowym Targu oraz Jeleniej Górze. w Sprawie Indywidualnych Wymiarów Zapraszamy do Kontaktu Telefonicznego lub Mailowego! 

8. Czy Jest Możliwość Zakupienia Mebli bez czekania, od Ręki?

Tak! Meble na Naszych Ekspozycjach w Nowym Targu I Jeleniej Górze są często w niższych Cenach, oraz Dstępne od Teraz, Zapraszamy do Salonów Meblowych! 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 

Nowy Targ: +48 695 145 513 Jelenia Góra: +48 605 572 476

9. Z jakiego Drewna Są wykonane Meble? Jakiej są Jakości?

Nasze Meble są Wykonane Wysokiej Jakości Litego Drewna Sosnowego, co Zapewnia Meblom Trwałość na Długie Lata, oraz Tworzą Niepowtarzalny Klimat Mebli. W Szczególnych Przypadkach Wykorzystujemy również Drewno Dębowe, które sprawdza się idealnie w przypadku np. Stołów. Meble Jakościowo Znacznie Wyróżniają się jeśli chodzi o ich Wygląd, Trwałość oraz Wykonanie. Każdy nasz Mebel jest wykańczany ręcznie, z najwyższą starannością, A woski i Lakiery, których używamy, są Produkowane w Anglii, z ekologicznych Tworzyw.