Producent mebli z drewna, z 20-letnim doświadczeniem w branży  

Meble z drewnaMeble drewnianeMeble z drewna

Jesteśmy Producentami ręcznie robionych mebli, z ponad 20-letnim doświadczeniem w naszej branży, działający na terenie Polski, Słowacji, oraz Czech.

Nasze salony meblowe, znajdujące się w Nowym Targu, oraz Jeleniej Górze, zaprezentują Państwu naszą całą ofertę mebli, a nasi sprzedawcy przeprowadzą Państwa przez wszystkie nasze kolekcje mebli.

Zajmujemy się głównie produkcją mebli z drewna litego. Stosujemy wykończenia mebli woskami naturalnymi oraz lakierami, w różnorodnej palecie barw i odcieni.

Nasze Meble cechują się solidnym wykonaniem, wytrzymałością oraz naturalnym ekologicznym materiałami takimi jak Drewno oraz Wosk Naturalny tworzący niepowtarzalny klimat drewna. 

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest fakt, że zajmujemy się również nietypowymi projektami i realizacjami, pod indywidualne zamówienie klienta.

Każdy klient, może się z nami skontaktować i stworzyć swój wymarzony projekt mebla, na podstawie naszych kolekcji i nie tylko. 

Nasz Styl Mebli Pięknie Komponuje się w klasyczne wnętrza poprzez kolekcje mebli Hacienda, tradycyjnych oraz Regionalnych góralskich, jak i również nowocześniejsze wraz z naszą kolekcją loftową mebli.

Zapraszamy do naszych salonów meblowych oraz do kontaktu!